Bamako De Muze

Bamako De Muze Image

Semen price

Excl VAT: €1500


+ Frozen Courier & Health Papers

Excl VAT: €50.00

Darco Lugano van la Roche Lugano I
Adlerflut
Ocoucha Codex
Latoucha W
Fragrance De Chalus Jalisco B Alme
Tanagra
Nifrane Fury de la Cense
Ifrane

Warunki: Stanówka 1500 EUR + 13,5% VAT umożliwia do trzech prób nasieniem chłodzonym i mrożonym w jednym sezonie na jednej, nominowanej klaczy. 

Jeśli klacz będzie nieźrebna do końca sezonu, klient otrzymuje kredyt o wartości 50% stanówki, do wykorzystania na nasienie jakiegokolwiek ogiera z tej samej stadniny w kolejnym roku. Aby ubiegać się o kredyt, potrzebne będzie Świadectwo Badania w Kierunku Ciąży podpisane przez lekarza weterynarii, wykonane nie później niż 30-stego Września.

Jeśli klacz jest inseminowana w IREK w Latowiczu, to 1500 EUR + 13,5% VAT za stanówkę płatne jest dopiero po potwierdzeniu ciąży.

Każda przesyłka chłodzonego nasienia wiąże się z opłatą, która pokrywa koszty kuriera i certyfikatu weterynaryjnego.

Użycie nasienia mrożonego wiąże się z opłatą, która pokrywa koszty importu.

Add To Cart

Stallions are restricted to Browsing at this time

Information

Bamako De Muze (Darco x Jalisco B) to fenomenalny ogier skokowy, który pokazał swój talent na poziomie 160 cm w konkursach międzynarodowych CSI5*. Jest to ogier o doskonałej technice, silny, z dobrym temperamentem. Jego potomstwo charakteryzuje się dokonałą jezdnością i nieprzeciętnym talentem skokowym. Obecnie posiada potomków startujących na poziomie 155 - 160 cm, między innymi: Bellissimo Z, Camako S Boy JW, Bretling du Paradis Z, Capiche Ter Elzen, Celine van de Wolfsakker, Beijing Z, Elize, ...

Jego ojciec to legendarny Darco, który udowodnił, że jest fenomenalnym skoczkiem na międzynarodowej scenie skoków pod Ludo Philippaerts'em. W 1988 roku wygrał kwalifikacje do Mistrzostw Świata, w Olympii. W 1989 w roku był niekwestionowanym zwycięzcą w Hertogenbosch. Darco zajął też szóste miejsce na WEG w Sztokholmie i siódme na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie. Darco konsekwentnie, przez pięć lat z rzędu, zajmował pierwsze miejsce w rankingu ogierów skokowych WBFSH, mając na swoim koncie największą liczbę potomstwa startującego na poziomie Grand Prix.

Matka ogiera Bamako de Muze, to fenomenalna klacz Fragance de Chalus, która odnosiła sukcesy na poziome 140 cm. Jest ona niezwykle cenną klaczą hodowlaną, matką takich sław jak Mylord Carthago, Norton d’Eole, Bamako de Muze, Arc en Ciel de Muze, Jolly Mome i wschodzącej gwiazdy L’Hermes de Muze. Jest ona córką ogiera legendy Jalisco B, który jest jednym z najbardziej wpływowych przodków koni sportowych na świecie!

More Details

Chilled/Frozen Chilled
Frozen
Stud Stal de Muze
Approved For AES
Selle Francais
WFFS Status Clear
Studbook BWP
Year of Birth 2001
Colour Bay
Height 168 cm
% Thoroughbred

Videos